11.10.2018

Ostatni rok na linii nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki

Zachęcamy do obejrzenia naszego materiału filmowego z realizacji prac przez ostatnie 12 miesięcy na linii kolejowej nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki. Zobaczcie, jak przez ostatni rok zmieniała się linia. 24 września pociągi wróciły na linię, a my kontynuujemy prace , aby zapewnić lepszą obsługę pasażerów na peronach i sprawniejsze przewozy na tej trasie. Zakończenie inwestycji...

14.08.2018

Pruszków. Nasuwanie zabytkowej wiaty peronowej

Zabytkowa wiata peronowa na stacji w Pruszkowie wróciła na swoje miejsce. 10 sierpnia wiata została przesunięta z powrotem na peron. Teraz wykonawca przystąpi do renowacji wiaty i budowy nawierzchni na peronie.

30.07.2018

Warszawa po kolei - odc. 2 - Modernizacja linii nr 447 - Parzniew i Pruszków

Zachęcamy Was do oglądania kolejnego odcinka cyklu programu "Warszawa po kolei", w którym pokazujemy i opowiadamy o najważniejszych kolejowych inwestycjach infrastrukturalnych na terenie stolicy i Mazowsza. Tym razem rozmawiamy o pracach przy budowie nowego przystanku kolejowego w Parzniewie i o modernizacji stacji Pruszków.

20.07.2018

Warszawa po kolei - odc. 1 - Modernizacja linii nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki

Uwaga! Ruszamy z cyklem programu "Warszawa po kolei", w którym będziemy pokazywać i opowiadać o najważniejszych kolejowych inwestycjach infrastrukturalnych na terenie stolicy i Mazowsza. 

18.05.2018

Modernizacja linii nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki - animacja

W ramach modernizacji linii nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki prowadzimy prace na stacjach Milanówek, Brwinów, Parzniew, Pruszków, Piastów, Warszawa Ursus, Warszawa Włochy. Zachęcamy do obejrzenia naszej animacji dot. inwestycji.

28.08.2017

Program inwestycyjny PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Kolej zmienia się dla Ciebie! Zobacz naszą najnowszą videografikę dotyczącą korzyści z realizowanych przez nas inwestycji.